پرفکت استپس

شرکت پرفکت استپس

درباره ما

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام
  • en
  • fa
پرفکت استپس

تاریخچه برند

نوع بشر در طول تاریخ، همواره به علت عدم امکان استفاده از دانش کنونی از ساختار فیزیولوژی بدن انسان، مشکلات فراوانی با کفش‌های نامناسب خویش داشته است.
در قرن اخیر، کفش‌هایی تحت عنوان کفش طبی تولیدشده است، اما صرفاً به‌عنوان آخرین گزینه از سوی بیماران برای کاهش دردهای مرتبط با اندام حرکتی و به‌عنوان یک ابزار درمانی محسوب و استفاده‌ شده است.
این نوع کفش، به علت عدم تنوع و عدم تطبیق با سلایق مشتریان، هرگز به بخش لاینفک زندگی روزمره انسان‌های سالم تبدیل نشده است.
ایده تولید کفش‌هایی با ویژگی‌های خاص برای افزایش سطح سلامت از یک‌سو و وجود جذابیت‌های تجاری برای تلفیق هرچه بیشتر آن با زندگی انسان معاصر از سوی دیگر، چالشی بسیار بزرگ بود.
اما نهایتاً با درک صحیح از تقاضا و علایق افراد به تغییر الگوهای زندگی خویش، با همت و پشتکار تیم متخصص و به‌کارگیری تکنولوژی روز ایتالیا، ارائه یک محصول نوین برای پاسخگویی به این تقاضای روزافزون، هدف‌گذاری شد.
بدین منظور از سال ۲۰۰۸ فرایند تحقیق و توسعه توسط متخصصان مجرب ایتالیا آغاز و بعد از گذراندن مراحل آزمایشگاهی و ارزیابی‌های داوطلبانه انسانی و نظرسنجی‌های اصلاحی، نهایتاً اولین سری از محصولات پرفکت استپس در سال ۲۰۱۰ با ۲ هدف زیر به بازار بین‌المللی معرفی گردید:
۱- ارائه محصولاتی با در نظر داشتن ارگونومی پا برای افزایش سطح سلامت افراد جامعه.
۲- استفاده از نوآوری و طراحی خلاقانه موجود در صنعت تولید کفش ایتالیا برای ارائه محصولات متنوع.
شایان‌ذکر است که این برند تحت ICC در کشور ایتالیا با شماره ثبت ۱۲۰۹۵۸۸ ثبت گردید و همزمان در چند کشور اروپایی و آسیایی ثبت‌ شده است.
چشم‌انداز

    • ما با نوآوری و طراحی حرفه‌ای به دنبال افزایش سطح سلامت جامعه خواهیم بود..
    • ما به‌عنوان یک برند بین‌المللی به مسئولیت‌های اجتماعی خود اهمیت داده و از طریق ایجاد ارزش برای کارکنان و شرکای تجاری، به ارائه خدمات و محصولات شایسته جامعه خویش می‌اندیشیم.
    • تمرکز ما بر علاقه مشتریان است. ما با ارائه محصولات باکیفیت و ارزش‌آفرین به تقویت رابطه برند با زندگی روزانه مشتریانمان هستیم.


مأموریت

پرفکت استپس خود را متعهد به بهبود الگوی سلامت افراد جامعه می‌داند.


ارزش‌ها

ما با تکیه‌بر نیروهای مجرب و متخصص و بهره‌گیری از برترین تکنولوژی روز دنیا بر آنیم تا با رعایت اصول اخلاقی، صداقت و تعهد، با ارائه محصولات باکیفیت به بالاترین سطح رضایت‌مندی مشتریان دست‌یابیم.