پرفکت استپس

پیام مدیریت

درباره ما

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام
  • en
  • fa

پیام مدیریت

بسیار خرسندیم که در جایگاه مدیریت این مجموعه امکان معرفی اجمالی برند perfect steps ,دیدگاه ها و سیاست های کلان آن را عهده دار هستم.
ما باتوجه به نیازموجود بازار به کفشهای مطابق با ارگونومی,ساختار فیزیولوژیک وپیچیدگی های اندام حرکتی اقدام به طراحی وتولید محصولاتی متناسب با این ساختارها نمودیم . بسیار مسروریم که برای اولین باربه واسطه بهره گیری از طراحی ویژه در ناحیه کفش و استفاده از مواد اولیه بسیار سبک و مقاوم,توان فیزیکی کفش را برای جذب بیشتر فشار و ضربه های خارجی بالا برده و شیوه جدیدی برای راه رفتن ابداع نماییم که خوشبختانه موردتوجه و استقبال قرار گرفته است.
سیاستهای مدیریت

پرفکت استپس درصدد ارتقا رضایت مشتری با افزایش کیفیت و تنوع کالاها است و همچنین با ایجاد سیستم فروش یکپارچه مطابق با اصول مدیریت جهانی برای ایجاد نمایندگی های فعال و پاسخگو جهت ارائه محصولات این شرکت در سراسر جهان با برقراری ارتباط با مشتریان و شناسایی نیازو علایق آنان اقدام به طراحی مدلهای جدید با بهره گیری از دانش زبده ترین طراحان کفش در کشورایتالیا مینماید.
شایان ذکراست که محصولات ما پس از طراحی علمی توسط متخصصین و انجام نظرسنجی از مشتریان در خصوص میزان جذابیت طراحی,با مواد اولیه بسیار با کیفیت تولید و پس از آزمایش های مختلف و کنترل کیفی محصولی در خور سلیقه مشتریان گرامی به بازار عرضه می گردد. امید است در سایه الطاف الهی و حمایت هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز مقتدرانه در جهت افزایش سطح سلامت جامعه گام برداریم.


حقوق تجاری

نام تجاری perfect steps یک برند بین المللی است که طی شماره ثبت ۱۹۴۳۵۶ تحت مادرید سوئیس و نام تجاری پرفکت استپس با شماره ثبت ۳۱۲۲۷۳ و لوگوی پرفکت استپس شماره ثبتی ۱۹۰۸۵۸ به ثبت رسیده است.
هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از نام و علایم تجاری و لوگو و طرح صنعتی و … پیگرد قانونی دارد.
Always perfect steps,because you deserve the best.